EĞİTSEL AKTİVİTELER

English Time öğrencilerine sınıfta verdiği 120 saatlik eğitimi sınıf dışı aktiviteler ile desteklemektedir. Öğrencilerin ve öğretmenlerin katıldığı geziler, şubeler arası gerçekleştirilen kelime yarışmaları (spelling bee) İngilizce eğitimini daha eğlenceli hale getirmektedir. Türk rehber öğretmenlerle öğrencilerin akıllarına takılan sorulara cevap bulabileceği ve Türkçe de karşılığı olmayan dilbilgisi konuları üzerinde çalışmalar yapabileceği soru cevap sınıfları bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin TOEFL denemeleri yapabileceği bilgisayarlı aktivite odaları, konulu konuşmalara katılarak dinleme ve konuşma becerilerini geliştirebilecekleri konuşma ve aktivite sınıfları öğrencilerin pratik yapmaları açısından çok önemlidir.


Ayrıca her şubede uydu yayını, öğrencilerimizin istedikleri zaman yaralanabilecekleri her seviyeye uygun kitabın mevcut olduğu kütüphane ve orijinal seslendirmeli güncel yabancı filmlerin izlenebileceği sinema odaları mevcuttur. Tüm English Time öğrencileri haftanın yedi günü bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirler.


Belirli aralıklarla yapılan sınavlarla öğrencinin varsa eksiklikleri tespit edilip bu doğrultuda öğrenci aktivitelere yönlendirilir. Böylece her öğrencinin kur içerisindeki durumu kontrol altında tutulur.


Aktivite Listeleri
 
Şube Adı Aktivite
Ankara İndir
Antalya İndir
Bursa İndir
İzmir İndir
İzmit İndir
Kadıköy 1 İndir
Mecidiyeköy İndir
Şirinevler İndir
Taksim İndir

Öğrenci Memnuniyet Hattı

STUDENT
CONTACT LINE
+44 (0) 20 7734 3666

Fun Club Fun Club

Detail

Eğitsel AktivitelerPicture
Gallery

Detail

ET RadioRadio ET

Detail

Online KayıtOnline Enrolment

Detail

Duyurular

Tümü

ENGLISH TIME DİL OKULU & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI | www.englishtime.com | © 2012 Her Hakkı Saklıdır
Powered by AcerPro